Strony

środa, 8 maja 2013

Powitanie :)Witam Was Kochani bardzo serdecznie na moim blogu.

          Po wielu latach pisania artykułów do różnego rodzaju portali postanowiłam założyć swojego własnego bloga. Myślę, że kilka rzeczy się na to złożyło, chęć przelania na ekran swoich myśli, chęć lepszego i większego kontaktu z Wami, ale też to iż w końcu postanowiłam w życiu robić TYLKO to co kocham. Do tej pory imałam się całej masy różnych zajęć od bycia menagerką w klubie, kosmetyczką w gabinecie, założycielką grupy tanecznej po pracę jako konsultantka. Wizaż był w moim sercu cały czas, pracowałam przy pokazach mody, dla telewizji, z klientami indywidualnymi, z grupami, które szkoliłam z zakresu makijażu, pielęgnacji, analizy kolorystycznej ale zawsze było to traktowane jak coś dodatkowego.

          Wczoraj byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, kolejnej, znów nie związanej z moją pasją. Pomimo tego, że warunki dostałam dobre i zostałam przyjęta do pracy powiedziałam DOŚĆ! Już nie chcę tak. Już nie chcę robić czegoś na siłę tylko dlatego, że mam obawy iż kiedyś zlecenia na malowidła przestaną napływać. Czas wziąć życie w swoje ręce i zacząć działać. Realizować siebie, spełniać się i w końcu na maxa zacząć robić to co się kocha.

          Liczę na wsparcie z Waszej Kochani strony! :) Będzie mi ono potrzebne to tego by wytrwać.

xoxo
Jovanka

Odnośniki do tego co już tworzę :)
https://www.facebook.com/JovankaMakeUpArtist

2 komentarze:

  1. Bardzo się cieszę, że wkońcu i tu można Cię znaleźć :)
    Cieszę się, że postanowiłaś zrobić tak wielki krok, jak postawienie na swoją pasję, a nie łapanie się ciągle innych prac. Może kiedyś też się na to zdecyduje, na razie uważam, że brakuje mi jeszcze przede wszystkim doświadczenia ;)
    Ale bardzo ciepło Cię tu witamy i czekamy na zasyp postów :)

    OdpowiedzUsuń